Tipy na svatební dárky aneb buďte sví


Tipy na svatební dárky aneb buďte sví

Pokud jste byli pozváni na svatbu svého kamaráda, měli byste se zajímat o vhodné a krásné svatební dary. Jestliže si nevíte rady, nemusíte zoufat. Je pochopitelné, že s těmito věcmi nebudete mít zkušenosti, zvlášť v momentě, kdy jste doposud na žádné svatbě nebyli. Často vás nenapadá žádný ideální tip i v případě, že máte již nějakou svatbu za sebou. Pojďme se podívat, jaké existují tipy na svatební dárky.

Platí pravidlo, čím dražší?

Neřiďte se pravidlem, že čím dražší dárek, tím lepší. Už vůbec ne tím, že vám to vrátí. Každý by se měl snažit spíše o originalitu. To je tím hlavním důvodem, proč byste měli kupovat člověku dárek. Nesmíte ovšem myslet na svého kamaráda nebo kamarádku. Jestliže neznáte protějšek vašeho přítele, je nejvyšší čas to změnit. Dárek vybraný vámi bude s největší pravděpodobností využívat i partner kamaráda či kamarádky. Dárek musí být každopádně určený pro oba.

Tipy na svatební dárky pro novomanželé, kterými rozhodně potěšíte.
Tipy na svatební dárky pro novomanželé

Nejtypičtějším dárkem jsou peníze. Občas nastane situace, kdy vás nenapadne nic lepšího. Je to v pořádku, protože i peníze mohou být vhodným dárkem. Musí se ovšem vhodně darovat, jinak může nastat menší trapas. Rozhodně je nevkládejte do obálky a následně nepředávejte jen tak. Vymyslete něco originálního. Jedním z tipů je peníze srolovat do ruliček a provázkem přivázat. Jakmile tento proces uděláte, můžete jednotlivé bankovky vložit do okrasné sklenice.

Tipy na svatební dárky

Zapomeňte na slova, že se věci do domácnosti nedávají. Fungují podobně jako finanční prostředky. Každá věc, která novomanželům doma pomůže, je pro ně vhodná. Zkuste se nenápadně zeptat, co jim chybí a podle toho tak učinit nákup.

Tipy na svatební dárky jsou určeny zejména pro ty, kteří si s výběrem neví rady. Chcete zajít více do originality? Vyzkoušejte dárkový koš na míru. Do něj umístěte potraviny, láhev vína nebo jiné dobroty. Samozřejmě se řiďte tím, co novomanželům chutná, nikoliv vám. Není nic horšího, než kdybyste jim objednali dárkový koš, ve kterém by byli nevhodné potraviny.