Svatba v zimě ukrývá množství výhod?


Svatba v zimě ukrývá množství výhod?

Mezi nejvyužívanější termíny svateb patří červenec a srpen. Není se čemu divit, během těchto krásných letních dnů se chce brát téměř každý. Většina párů ani nepřemýšlí nad zimními termíny, protože se bojí zimy a dalších věcí, které mohou nastat. Věděli jste ovšem, že svatba v zimě má nespočetné množství výhod? Jestliže ne, něco si o nich zjistěte.

Vámi vybraný termín bude volný

Pokud budete přemýšlet o svatbě v zimě, bude váš termín s největší pravděpodobností volný. Jistě víte, že sehnat volný termín v červenci nebo srpnu je téměř nemožné. Lidé si jej rezervují dlouhodobě dopředu. Trváte-li na tom, že se chcete brát, zbývá vám jediná možnost, a to zimní termín. Už jenom to, že si budete moct vybrat termín je jakási výhra, kterou moc lidí nevnímá. Kromě toho se sníží váš svatební rozpočet.

svatba v zimě je ideální termín
Svatba v zimě.

Svatba v zimě aneb zimní princezna

Nemusíte se bát, že by vás svatba v zimě stála nádherné šaty. Ty si totiž můžete vzít i v nejmrazivějších dnech. Pro pocit tepla vám následně pomůže krásný kožíšek, který je pro svatební dny v zimním období přímo dělaný. Svatba se nejspíš stejně bude konat uvnitř a pro pár chvilek venku je kožíšek ideálním řešením.

Fotografie jako ze škatulky

Svatební fotograf vám zajistí nádherné fotografie, o které se navíc postará překrásné období v podobě zimy. Tím získáte neskutečně obrovskou výhodu, zvlášť v momentě, pokud bude zem pokrytá sněhem.

Na závěr vtip v duchu zimy

Zima nabízí také netradiční svatební hry, které mohou být pro novomanželé romantické. Jednou z nich je například projížďka na koních. Ta je převážně v zimním obdobím romantická a plná nezapomenutelných zážitků. Pokud tedy váháte nad tím, zda uspořádat svatební den v zimě, měli byste se definitivně rozhodnout pro ano. Jak již bylo řečeno, svatba v zimě má nespočetné množství výhod.

  • Nádherné fotografie, o které se postará nejenom samotný fotograf, ale i zima
  • Vtipné svatební hry, které mohou začít u koní
  • Zimní šaty s kožíškem pro hvězdu dne
  • Volnější výběr termínů s větší šancí na úspěch