Hrnete se nadšeně do svatby?


Hrnete se nadšeně do svatby?

Na začátku jste do příprav svatby věnovala všechen svůj volný čas? Naplňovalo vás to natolik, že jste snadno ztrácela pojem o čase, protože svého partnera milujete nadevše? Pokud tomu tak bylo, ale váš elán se snadno vytrácí, měla byste zvážit, zda u oltáře říct opravdu ano. Přinášíme vám pár tipů, které vás přesvědčí o tom, jak na tom jste.

Jde o celoživotního rozhodnutí

Svatební ano by mělo být rozhodnutí na celý život, pokud si tedy nejste stoprocentně jistá, měla byste se o svém kroku přesvědčit. Jakmile řeknete ano a následně budete žádat o rozvod, můžete tvrdě narazit. Jednak se charakter protějšku projeví až po nesrovnalostech a jednak se vás bude váš muž ptát, co udělal špatně nebo v čem je problém. Zvlášť v momentě, kdy si své rozhodnutí rozmyslíte po pár dnech nebo týdnech.

váháte nad vlastní svatbou

V prvotní řade je nutné dělat kompromisy. Jestliže jste do svatby byla zapálená a najednou nejste, může to být zapříčiněno pouze tím, že si začínáte uvědomovat, o co vám jde. Nebudete už moct počítat s tím, že cokoliv řeknete, to také následně provedete. Umění kompromisů je v manželství velmi podstatné. Když tedy nebude váš manžel zrovna chtít dělat činnost, kterou vy, budete se na to muset připravit.

Maličkosti vedou k rozbrojům

Většinou jsou to právě maličkosti, které vás přesvědčují o tom, že děláte špatně. Jenže ve chvíli, kdy svatbu zrušíte nebo od partnera odejdete, budete svého rozhodnutí litovat. V ten moment už může být však pozdě. Nezbývá vám, než si na drobnosti jednoduše řečeno zvyknout.

Posledním bodem je nedokonalost. To, co jste na začátku brala jako dokonalost se najednou začíná měnit v přesný opak. Je to v naprostém pořádku, nikdo není dokonalý. To platí i o vás. Ať už budete provádět cokoliv, nezapomeňte na komunikaci, která je bezesporu důležitá, jinak se nikam nepohnete. Zkuste se vrátit časem a navštívit místa, kde jste se například poznali.