Na co nezapomenout na svatbě, když už teď nevíte, co dělat?


Na co nezapomenout na svatbě, když už teď nevíte, co dělat?

Měsíce plánujete svůj svatební den, a když už je konečně za dveřmi, na spoustu věcí zapomenete. Nemluvíme teď o samotných přípravách, jako spíše o svatebním dni. Většina novomanželů si ani neuvědomuje, že se dostatečně nevěnuje nejenom svým hostům, ale převážně sobě. Jediné, co společně dokážou je, říct si své ano u oltáře. Následně se ovšem téměř celý den nevidí. Jakmile přichází na řadu svatební noc, jsou na tolik unavení, že si ji nedokážou užít podle svých představ. Na co nezapomenout na svatbě a čemu se raději vyhnout?

Svatební den je vyčerpávající

Většina lidí hodnotí svatební den za velmi vyčerpávající, ačkoliv šťastný. Je pravdou, že tento proces bývá opravdu náročný a věnovat se svému partnerovi a poté i hostům bývá doslova zdrcující. Na druhou stranu jde o jediný den v životě, který se už nebude opakovat. Tedy alespoň by neměl, to už ale bude záležet na vás, jak se k sobě budete chovat. Na co nezapomenout na svatbě? V první řadě na svého partnera a hosty. Bez nich by tento den nebyl tím výjimečným. Jestliže už teď víte, že to nezvládnete z důvodu obrovské náročnosti, běžte si den předem brzo lehnout. Naberte nové síly a uvidíte, jak si svůj den D dokážete náramně užít.

Na co nezapomenout na svatbě a čemu byste se měli raději vyhnout?
Na co nezapomenout na svatbě?

Na co nezapomenout na svatbě?

Věci, na které byste neměli zapomenout je více. Ujistěte se v den svatby, že máte odvoz pro své hosty, kteří musí opustit svatební hostinu předčasně. Dále si potvrďte s partnerem, že vám nechybí osobní doklady, protože bez nich by vás neoddali.

Svatební dort bývá zapeklitým předmětem

Ačkoliv to může mnohým připadat legrační, svatební dort se dost často stává zapeklitým předmětem. Není se čemu divit, hosté se baví a svatební dort vám leží již nějakou tu hodinu na úplně jiném místě, než by měl. Pro stoprocentní jistotu si udělejte vlastní seznam věcí, na které byste v den svatby neměli zdaleka zapomenout. Před spánkem jej vložte například do koupelny, protože tam s největší pravděpodobností ráno zavítáte.